Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIE MASZ CZASU? PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE
  Bukowa 14, Turka     501 007 187
Lubelska 65, Piaski     725 832 910

 

Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę, indywidualne podejście do klientów oraz najwyższą jakość usług.
Doceniamy nowoczesność, dysponujemy komputerowym sprzętem wspomagającym dobór opraw i soczewek progresywnych oraz najwyższej klasy automatem do montażu soczewek okularowych.
Czy nie jest prawdą, że zdecydowanie bardziej lubimy robić zakupy w miejscach, w których obsługa jest profesjonalna, miła i życzliwa?
Dla naszych klientów staramy się stworzyć dobrą atmosferę, dzięki której ich wizyta w naszym salonie sprowadzi się nie tylko do zakupu nowych okularów, ale będzie też przyjemnym spędzeniem czasu.
Szeroki asortyment opraw okularowych pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od wady wzroku i indywidualnych upodobań.
Posiadamy oprawy zarówno tradycyjne jak i ekstrawaganckie, delikatne i wyraziste, plastikowe i metalowe, w najmodniejszych wzorach i kolorach.
zbadaj wzrok w VISUAL OPTYK BADANIE
WZROKU


Za pomocą nowoczesnych urządzeń nasi specjaliści z uwagą zdiagnozują przyczynę Twoich dolegliwości ze strony układu wzrokowego.
zakup oprawki lub soczewki w VISUAL OPTYK DOBÓR OPRAWEK
I SOCZEWEK
Dobierzemy soczewki kontaktowe, właściwe dla Twoich oczu i Twoich potrzeb. Okulary progresywne, biurowe, dla dzieci, pryzmaty odpowiedni rodzaj do Twojej korekcji i kształtu twarzy.
zrealizuj recepty w VISUAL OPTYK REALIZOWANIE
RECEPT


Realizujemy recepty pochodzące z naszego gabinetu, innych gabinetów prywatnych a także recepty wystawiane podczas wizyt NFZ.

Oprawy premium

   W VISUAL OPTYK znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw, szkieł korekcyjnych i soczewek najwyższej jakości. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami z Polski i zagranicy.

evaminge

OAKLEY

sziols

vogue

earmani

prada

tommy

 

 

zadzwoń do VISUAL OPTYK Telefon
501 007 187 (Turka)
725 832 910 (Piaski)

boxikonhome

Adres
Bukowa 14, Turka
Lubelska 65, Piaski

All Rights Reserved © 2016 - www.visual-optyk.pl

Projekt i wykonanie: epix.com.pl