Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIE MASZ CZASU? PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE
  Berberysowa 2/LU7 (wejście od ul. Dębowej), Turka     501 007 187
Lubelska 65, Piaski     725 832 910

 

Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę, indywidualne podejście do klientów oraz najwyższą jakość usług.
Doceniamy nowoczesność, dysponujemy komputerowym sprzętem wspomagającym dobór opraw i soczewek progresywnych oraz najwyższej klasy automatem do montażu soczewek okularowych.
Czy nie jest prawdą, że zdecydowanie bardziej lubimy robić zakupy w miejscach, w których obsługa jest profesjonalna, miła i życzliwa?
Dla naszych klientów staramy się stworzyć dobrą atmosferę, dzięki której ich wizyta w naszym salonie sprowadzi się nie tylko do zakupu nowych okularów, ale będzie też przyjemnym spędzeniem czasu.
Szeroki asortyment opraw okularowych pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od wady wzroku i indywidualnych upodobań.
Posiadamy oprawy zarówno tradycyjne jak i ekstrawaganckie, delikatne i wyraziste, plastikowe i metalowe, w najmodniejszych wzorach i kolorach.
zbadaj wzrok w VISUAL OPTYK BADANIE
WZROKU


Za pomocą nowoczesnych urządzeń nasi specjaliści z uwagą zdiagnozują przyczynę Twoich dolegliwości ze strony układu wzrokowego.
zakup oprawki lub soczewki w VISUAL OPTYK DOBÓR OPRAWEK
I SOCZEWEK
Dobierzemy soczewki kontaktowe, właściwe dla Twoich oczu i Twoich potrzeb. Okulary progresywne, biurowe, dla dzieci, pryzmaty odpowiedni rodzaj do Twojej korekcji i kształtu twarzy.
zrealizuj recepty w VISUAL OPTYK REALIZOWANIE
RECEPT


Realizujemy recepty pochodzące z naszego gabinetu, innych gabinetów prywatnych a także recepty wystawiane podczas wizyt NFZ.

Szkła

   W VISUAL OPTYK znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw, szkieł korekcyjnych i soczewek najwyższej jakości. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami z Polski i zagranicy.

szkla essilor

szkla hoya

szkla jzo

szkla jaikudo

 

 

zadzwoń do VISUAL OPTYK Telefon
501 007 187 (Turka)
725 832 910 (Piaski)

boxikonhome

Adres
Berberysowa 2/LU7, Turka
Lubelska 65, Piaski

All Rights Reserved © 2016 - www.visual-optyk.pl

Projekt i wykonanie: www.kontakt-handlowy.pl