Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NIE MASZ CZASU? PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE
  Bukowa 14, Turka     501 007 187
Lubelska 65, Piaski     725 832 910

 

Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę, indywidualne podejście do klientów oraz najwyższą jakość usług.
Doceniamy nowoczesność, dysponujemy komputerowym sprzętem wspomagającym dobór opraw i soczewek progresywnych oraz najwyższej klasy automatem do montażu soczewek okularowych.
Czy nie jest prawdą, że zdecydowanie bardziej lubimy robić zakupy w miejscach, w których obsługa jest profesjonalna, miła i życzliwa?
Dla naszych klientów staramy się stworzyć dobrą atmosferę, dzięki której ich wizyta w naszym salonie sprowadzi się nie tylko do zakupu nowych okularów, ale będzie też przyjemnym spędzeniem czasu.
Szeroki asortyment opraw okularowych pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od wady wzroku i indywidualnych upodobań.
Posiadamy oprawy zarówno tradycyjne jak i ekstrawaganckie, delikatne i wyraziste, plastikowe i metalowe, w najmodniejszych wzorach i kolorach.
zbadaj wzrok w VISUAL OPTYK BADANIE
WZROKU


Za pomocą nowoczesnych urządzeń nasi specjaliści z uwagą zdiagnozują przyczynę Twoich dolegliwości ze strony układu wzrokowego.
zakup oprawki lub soczewki w VISUAL OPTYK DOBÓR OPRAWEK
I SOCZEWEK
Dobierzemy soczewki kontaktowe, właściwe dla Twoich oczu i Twoich potrzeb. Okulary progresywne, biurowe, dla dzieci, pryzmaty odpowiedni rodzaj do Twojej korekcji i kształtu twarzy.
zrealizuj recepty w VISUAL OPTYK REALIZOWANIE
RECEPT


Realizujemy recepty pochodzące z naszego gabinetu, innych gabinetów prywatnych a także recepty wystawiane podczas wizyt NFZ.

TERMINY BADAŃ W PIASKACH

badanie wzroku   Nasz gabinet okulistyczny zaprasza na badanie wzroku do oddziału w Piaskach w dniu 22 lutego 2019r. (piątek)

 

 

 

 

 

 

 

zadzwoń do VISUAL OPTYK Telefon
501 007 187 (Turka)
725 832 910 (Piaski)

boxikonhome

Adres
Bukowa 14, Turka
Lubelska 65, Piaski

All Rights Reserved © 2016 - www.visual-optyk.pl

Projekt i wykonanie: epix.com.pl